תפריט יצירת קשר

שיפוץ מקלחת בזול

שיפוץ מקלחת בזול

בניגוד לדעה הרווחת, שיפוץ מקלחת בזול זה דבר בר השגה, ולא רק שזה בר השגה אלא שגם תוכלו לעשות זאת ולקבל מקלחת איכותית מאוד ולהיות מסופקים מהתוצאה. 

קשה להאמין, זה נכון, מכיוון שהורגלנו להוציא סכומי עתק כדי לקבל משהו איכותי, ובגלל ששיפוץ מקלחת נמצא במקום השני בקטגוריית כאב הראש הגדול ביותר בתחום השיפוצים, מיד לאחר מטבח, אבל זו האמת. כשבוחרים חברת שיפוץ מקלחת איכותית וטובה - אפשר לקבל תוצאה טובה במחיר הוגן.

חפשו תחליפים זולים יותר

קורה לנו לא מעט שאנחנו שומעים על איזשהו שם ואנחנו כבר חושבים שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים. לפעמים זה גורם לנו להיות מקובעים ולבחור במשהו יקר יותר ממה שאנחנו בת'כלס רוצים. אל תבואו מקובעים לשיפוצניק, לפעמים הם מכירים את התחום טוב יותר מאיתנו וידעו להציע לנו תחליפים זולים יותר שייראו פחות או יותר כמו שרציתם. בואו לשיפוצניק שלכם עם דוגמאות בדיוק מה אתם רוצים והוא יעזור לכם לבנות את מקלחת החלומות שלכם במחיר זול יותר ממה שזה יכל להיות.

שפצו את הקיים במקום להחליף

אנחנו רוצים לבצע שינוי משמעותי במקלחת שלנו ולעתים זה כולל החלפת אמבטיה או כיור, אבל לפעמים אין צורך להחליף. החלפת מקלחת עולה אלפי שקלים יותר מאשר שיפוץ מקלחת. לעתים שיפוץ כמו החלפת קרמיקה או ביצוע שינויים אסתטיים קטנים יותר יכולים להקנות למקלחת שלנו מראה חדש לחלוטין במחיר מוזל בהפרשים ניכרים. בצעו רק את השינויים ההכרחיים כדי לחסוך כסף.

צבעו את המקלחת לקבל תחושה של מקום חדש לחלוטין

התרגלנו לראות את אותה מקלחת במשך שנים ואחת הסיבות שאתם רוצים לעשות שיפוץ מקלחת זה כדי לשנות את ההרגל הזה. שיפוץ מקלחת בזול צריך להיות תחת מגבלות, אך צביעה שלא עולה יקר יכולה לעשות שינוי משמעותי. התרגלתם לראות מקלחת לבנה ומשעממת? צביעה בצבעי בז' או כחלחל למשל יכולים לתת לכם תחושה חדשה לחלוטין כאילו המקום עבר שיפוץ משמעותי יותר ממה שעבר בפועל.

התייעצו איתנו לגבי שיפוץ מקלחת בזול ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.