תפריט יצירת קשר

עיצוב הבית בזול

עיצוב הבית בזול

מתלבטים לגבי עיצוב הבית בשל החשש ממחירים יקרים? ובכן, במאמר הבא נציג את הדרך הקלה לעיצוב הבית בזול, מבלי להפחית באיכות ועם שימת דגש על התאמה אישית הנעשית באמצעות ייבוא מסין.

עיצוב הבית – כיצד ניתן נחסוך בעלויות?

לא ניתן להתעלם מן העובדה כי טרנד עיצוב הבית כבש את לבבות הישראלים, ולא בכדי. אם בעבר עיצוב הבית נעשה אך ורק באמצעות מעצבי פנים וכן לקיחת הלוואה לצורך השלמת הפרויקט, כיום כללי המשחק השתנו. השפעות מן העולם וכן אפשרות לקבלת טיפים פשוטים ליישום בתחום עיצוב הבית ממובילי דעת קהל מאפשרים לכל אחד לעצב את בית חלומותיו, תוך התאמה מדויקת למסגרת התקציב. זאת ועוד, התחממות יחסי המסחר והתיירות בין ישראל למדינות ביבשת אירופה ואסיה מאפשרות לבצע ייבוא של ריהוט ודקורציה אשר עד לפני מספר שנים לא ניתן היה להשיג, בעלויות כספיות הנמוכות בעשרות אחוזים, גם בקטגורית מוצרי היוקרה. המדינה המובילה בתחום עיצוב הבית בזול היא ללא ספק סין, וכעת נציג בפניכם את הדרך הקלה לעיצוב הבית, באמצעות ייבוא מסין לבית שלכם.

עיצוב הבית מא' ועד ת' – המדריך המלא

בעת קבלת החלטה על עיצוב הבית, מומלץ לקבוע מסגרת תקציב ברורה, עם אפשרות להקצאה נוספת של כספים בעבור שדרוגים קטנים אשר אותם תרצו לרכוש. בנוסף, מומלץ ליצור קשר עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום עיצוב הבית באמצעות הצטרפות לקבוצות ייעודיות, וכן לצורך קבלת המלצות בעבור ייבוא מסין. ייבוא מסין מאפשר לבצע הזמנה של מגוון רחב של פריטים לבית, החל מקרמיקות לרצפה, חדר האמבטיה לרהיטים הכוללים מערכות ישיבה, מזנונים, ספריות ומיטות וכן אפשרות להזמנה מראש של גופי תאורה, מוצרי אלקטרוניקה וכן פריטים דקורטיביים אותם מייצרת סין ושולחת לכל רחבי העולם, באמצעות ספינות. ייבוא מסין מאפשר לכל אחד לעצב את הבית, זאת בשל העובדה כי המחירים בעבור קטגורית הריהוט ועיצוב הבית נמוכה בסין בעשרות אחוזים מישראל, כאשר ע"פ ישראלים אשר עיצבתו את ביתם באמצעות ריהוט מסין נמסר כי מדובר בחיסכון של בין 50,000-200,000 שקל פחות. 

כיצד מבצעים ייבוא מסין לצורך עיצוב הבית?

לאחר תהליך עיצוב הבית המשלב בין אלמנטים דקורטיביים לבין ריהוט חדש, יש ליצור קשר עם חברה ישראלית המתמחה בתחום של ייבוא מסין, ולא לבצע את הייבוא באופן עצמאי, משני טעמים עיקרים: ראשית כל, ההיצע בסין הוא עצום, כאשר רק בתחום עיצוב הבית ניתן לאתר מעל ל 100,000 חנויות. לכן, חברה מקצועית תדע להכווין אתכם ליצרנים מובילים ובעלי המלצות מוכחות. בנוסף, התנהלות עם בעלי עסקים סינים היא איננה פשוטה, ולכן באמצעות נציג ישראלי תוכלו ליצור שייח הנעשה באמצעות מתורגמן לצורך הגשמת חלום העיצוב שלכם מהנייר – למציאות. אלפי ישראלים כבר התחילו לעצב בזול, ומה אתכם?