תפריט יצירת קשר

ניקיון אחרי שיפוץ מקלחת

ניקיון אחרי שיפוץ מקלחת

לא פעם ולא פעמיים יצא לנו לגלות הפתעות בחיים שלנו. קרה ששילמנו על משהו וגילינו שבעצם זה כרוך בהוצאות נוספות שלא לקחנו בחשבון. גם בתחום השיפוצים, זה יכול להיות הסיפור. חברת שיפוצים בדרך כלל תדאג לעשות עבורם את הטוב ביותר בתחום השיפוץ, אך לא כל חברת שיפוצים עוסקת בניקיון.

כשמדובר על שיפוץ גדול, סביר להניח שתישאר המון עבודה שצריך לנקות לאחר מכן, דברים שלא כלולים בעבודה ובמחיר של חברת השיפוץ. למשל, אם מדובר בשיפוץ גדול בשירותי משרד או בניין הכולל הקמת קירות חדשים, צביעה ועבודה עם ריצוף חדש, חברת השיפוץ אמנם תיקח איתה את הלכלוך הגדול, אבל יישאר אבק ואולי אפילו קצת צבע במקומות לא רצויים. תערבבו את זה עם מים ויש לכם בלאגן גדול.

אז מה עושים? פונים לחברת ניקיון

כמובן שתחשבו לנקות את המקלחת או השירותים בעצמכם, אבל מדובר בעבודת ניקיון שצריכה להתבצע ביסודיות רבה ולכן לא כל אחד יכול לעשות אותה. אם לא מנקים כנדרש, האבק והצבע יכולים להתקשות ואז הבעיה שכרגע נחשבת בעיה קטנה, הופכת לבעיה גדולה הרבה יותר בעתיד והסרה של הלכלוך בעתיד יכולה לגרוע מאיכות הבניה והאסתטיקה. לחברות ניקיון יש את הדרך לנקות את האזור בצורה הטובה ביותר וגם כמובן יש להם ציוד מקצועי וחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

חברת ניקיון תדאג לנקות את המקום אחרי שיפוץ על ידי שליחת עובדים מסורים שעברו הכשרה בתחום הניקיון. כמובן שחברת הניקיון תהיה בעלת אישורים מתאימים והסמכה ממשרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה וכל האישורים הנוספים הנדרשים. זמן העבודה כמובן משתנה בהתאם לסוג העבודה, אך בדרך כלל עבור שיפוץ מקלחת ואמבטיה - לא מדובר ביותר מיום עבודה ולכן המחיר גם יהיה בהתאם. 

לסיכום, אם אתם זקוקים לניקיון לחברת שיפוצים למקלחת ושירותים, אנחנו פה בשבילכם. עבור הניקיון - כדאי לכם לפנות לחברת ניקיון בנוסף לכך ולתאם איתם את התאריך מראש.