תפריט יצירת קשר

בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים

מתי בפעם האחרונה נכנסתם למקלחת או לחדר השירותים שלכם והרגשתם כי המקום נראה מעוצב, יפה ומושך?

מקלחות ושירותים הם מרחבים שלא תמיד שמים אליהם לב בעיצוב או בתכנון, אך ברגע שהם עוברים שיפוץ - הם נראים נהדר והופכים אף לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית!

עם זאת עבודות השיפוץ חייבות להיות טובות ומקצועיות, לכן חשוב לבצע בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים.

אבל מה זה אומר וכיצד נוכל לוודא כי העבודות מושלמות? כל הפרטים בהמשך.

בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים – כל מה שחשוב לדעת!

המקלחת והשירותים בבית שלנו הינם בין המרחבים החשובים ביותר שיש לנו במבנה, שכן במקום זה אנו מתחילים את היום ומסיימים את היום ברוגע ושלווה. לכן חשוב שמרחבים אלה יהיו נעימים למראה ולשימוש.

מה כוללות עבודות שיפוץ מקלחת ושירותים? 

עבודות כאלה המתרחשות על ידי משפצים וקבלנים מומחים בתחומם, חולשות על כל הקשור למערכות המים, האינסטלציה, הכלים הסניטריים, החלפת הריצוף בשירותים או במקלחת, שיפוץ כזה יכלול צביעה מחדש של החדרים, פתיחת חלונות על ידי ניסור בטון, כמו גם ביצוע שלל פעולות להקניית מרחב אסתטי ונעים יותר.

מי מבצע עבודות שיפוצים ומקלחות?

בדרך כלל מי שיבצע את השיפוץ יהיה קבלן מורשה בתחום השיפוצים שיחבור בדרך כלל גם אל קבלן אינסטלציה, וזאת במידה ויש להחליף גם מערכות מים ודוודים במבנה.

בכל אופן חשוב תמיד להתייעץ עם אנשי המקצוע לפני השיפוץ כמו גם במומחים בתיקון מערכות מים, וזאת כדי להבין מהו המצב האמתי של מערכות המים והצנרות ולבצע שיפוץ כולל במידת הצורך.

מדוע חשוב לבצע בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים?

אחת הפעולות החשובות שבעלי נכסים יבצעו לאחר שיפות מסוג זה, הינה בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים. בדק בית הינה בדיקה מקיפה שמבצעים מומחים בתחום השיפוצים אשר מגיעים מתחום ההנדסה הבנייה והקונסטרוקציה, תוך שהמומחים מבצעים בדיקות מקיפות של המבנה, של החלפת המערכות במקלחת או בשירותים, כמו גם בשיקום מערכות המים ותקינותן, ובמידה ונעשו שינויים במבנה - בדיקות חוזק ויציבות, כמו גם בטיחות הינן חשובה במיוחד.

מה תפקידו של אדם אשר מבצע בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים?

איש מקצוע זה יעבור בקפידה על כלל השלבים והפעולות שהתרחשו על ידי צוות המשפצים במהלך השיפוצים. אותו אדם יבדוק ויעקוב אחר ליקויים וינפיק לבעלי הנכס, כמו גם לקבלנים העובדים במקום: דוח מסודר אודות ליקויים שנמצאו, כמו גם שהאו ידריך אודות הדרך לשפר ולתקן אותם.

לאחר מכן יוכלו בעלי המבנה לבצע את התיקונים באמצעות אנשי המקצוע - מה שיחסוך עבורכם זמן, כסף ומשאבים כמו גם יוליד שיפוץ שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

לשם כך רבים בוחרים בשירות בדק בית לאחר שיפוץ מקלחות ושירותים בכל תהליך שמתבצע בנכס שלהם, כך שהם תמיד יוכלו להיות על הצד הבטוח ביותר בעת תהליכי שיפוצים, כמו גם לאחריהם!