תפריט יצירת קשר

איטום קירות מקלחת

איטום קירות מקלחת

איטום קירות מקלחת היא אחת העבודות החשובות ביותר שצריך לבצע במקלחת והזדמנות טובה לעשות זאת היא כאשר עושים שיפוץ לחדר המקלחת או לחדר רטוב אחר בבית. 

מה זה איטום קירות ולמה זה נועד?

כאשר יש חדר מסוים בבית שכל הזמן רטוב - כמו למשל חדר המקלחת, יש צורך לבצע איטום כדי שהמים לא יזלגו ויגיעו לחדרים נוספים בבית או שיכנסו לחורים מסוימים בקירות או במרצפות. המים שיכולים לחלחל למקומות אחרים בבית עלולים לגרום לנזקים גדולים, הן לאיכות הבניה והן מבחינת הבאת פטריות ועובש לבית - דבר שאף אחד לא רוצה שיקרה לו.

איטום קירות מקלחת זוהי מלאכה שאמורה להתבצע אצל מומחה בשיפוץ מקלחות. אדם בעל ניסיון באיטום מקלחות יכול לבצע עבורכם את העבודה בצורה מהירה יותר ובמחיר זול יותר מאשר אדם שמבצע את העבודה הזאת אחת לתקופה ארוכה ואין לו ניסיון כל כך. 

כשמבצעים איטום לחדר המקלחת יש להשתמש בחומרים איכותיים לאיטום. בעל מקצוע מיומן ידע לבחור את החומר הטוב ביותר לפי מה שנחשב היום בשוק ולפי מה שיכול לעזור לכם לאטום את חדר המקלחת על הצד הטוב ביותר. בנוסף על כך, יהיו כאלו שינסו לבצע את העבודה בעצמם אבל אי אפשר שלא להזמין איש מקצוע שכבר בקיא בעבודה והתמקצע בה במשך שנים.

מה מחיר איטום מקלחת?

קשה לקבוע מחיר לאיטום מקלחת מבלי לראות את המקלחת. המחירים גם משתנים בין איש מקצוע לאיש מקצוע. יהיה נכון לומר שהמחירים בדרך כלל נעים בין 1500 ל-3000 שקלים. אך יש כמובן מקרים חריגים.

אפשר לבצע איטום למגוון חלקים בחדר המקלחת כולל לקרמיקה, מקלחון, אמבטיה, אריחי הרצפה, קירות חדר המקלחת, חדרי שירותים קטנים ועוד. אם אתם מעוניינים בשירות איטום קירות מקלחת - צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.