עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
פרוייקטים נבחרים
יצירת קשר

שיפוץ מקלחת

שיפוץ מקלחת - יופי ונוחות

 

אם בעבר, רוב חדרי המקלחת והשירותים נראו דומים אחד לשני, כיום קיימים סגנונות עיצוב שונים והיצע גדול של אביזרים וציוד לחדרי מקלחות. מאמר זה יגולל בפניכם את כל הנקודות החשובות ביותר אותן יש לדעת אודות שיפוץ מקלחת.

 

שיפוץ חדרי אמבטיה – למה וכמה?

 

שיפוץ מקלחת נעשה בדרך כלל משום עיצוב מיושן של חדר מקלחת ובלאי של צינורות ואריחים. המטרה המרכזית של שיפוץ מקלחת נחלקת לשתיים. המטרה הראשונה תהיה תיקון וחידוש הקיים והשנייה תהיה עיצוב חדר האמבטיה. טרם בוחרים בחברה שתבצע את השיפוץ חשוב להחליט בצורה ברורה על הדברים הבאים:

  • תקציב- הסכום הכולל שיושקע בקניית כל המוצרים, אביזרים וציוד לשיפוץ המקלחת.
  • סגנון- סגנון העיצוב בו מעוניינים לחדר אמבטיה.
  • תוכנית שיפוץ- מה יכלול השיפוץ.

שיפוץ מקלחת תמיד חייב להיעשות לאחר שלוקחים בחשבון גם את גודל החדר ודפוס השימוש של בני המשפחה.

 

שיפוץ מקלחת- קבלת החלטות

 

ניתן להחליט על שיפוץ מקלחת חלקי או מלא וזאת בהתאם למצבו הכולל של חדר האמבטיה והתשתיות הקשורות אליו. ההחלטות העיקריות בעת שיפוץ צריכות לכלול את הדברים הבאים:

  • אריחים- יש לבדוק מה מצב האריחים ולהגיע להחלטה האם מעוניינים להחליף את הקיימים באריחים חדשים בעיצוב מודרני שיהפכו את חדר האמבטיה לחדר בעל עיצוב צעיר ומרשים.
  • צנרת- שיפוץ יכול לכלול פינוי של כל הצינורות מחומרים כמו למשל טיט או חול שהצטברו בהם, תיקון של חלקים מסוימים מהצינורות או החלפה של כל תשתית הצינורות.
  • ריצוף- שיפוץ מקלחת יכלול הכנה להדבקת הריצוף והאריחים, התקנה מקצועית ובדיקת איטום.
  • צביעה- צביעת קירות חדר האמבטיה. הלקוח תמיד יחליט על הצבע המתאים ביותר. תמיד יש לוודא שמדובר על צבע דוחה עובש ופטרת ושהצבע עמיד בפני לחות גבוהה ומים. שיפוץ מקלחת תמיד חייב לכלול צביעה של 3 שכבות.
  • החלפה והתקנה של כלים סניטריים- יש לקבל החלטה גם לגבי החלפה והתקנה מקצועית של כיורים מעוצבים, ברזים, אסלה ועוד.

 

לסיכום, שיפוץ מקלחת הוא הפתרון האידיאלי למצבים של חדר אמבטיה בעיצוב מיושן, בלאי של צינורות ותחושת צפיפות. שיפוץ על ידי מומחים ישפר את המראה והתפקוד של חדר המקלחת מקצה לקצה ויהפוך את השהייה בו לנוחה ונעימה.

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים