עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מקלחונים
יצירת קשר

מקלחונים מעוצבים

הבחירה במקלחון לבית אותו אנו משפצים או לבית אותו אנו בונים היא חוויה אשר רבים חווים.

מקלחונים מעוצבים בשרון או מקלחונים מעוצבים במרכז, נמכרים בשלל צבעים ובמיני עיצובים, כך שכל אדם באשר הוא יכול למצוא את מבוקשו.

הבחירה במקלחון מאפשרת לנו לעצב את חדר האמבטיה באופן בו חלמנו, ולהתפנק בה בכל יום מימות השבוע.

הבחירה במקלחון חייבת להתבצע תוך שאנו לוקחים בחשבון, כי מדובר במקלחון אשר משמש אותנו בצורה פונקציונאלית, אנו חייבים לקחת בחשבון את גודל החלל בו הוא ימוקם, ובנוסף אנו צריכים להחליט על סגנון העיצוב של המקלחון.

אנשים רבים מצליחים למצוא את מבוקשם בקולקציה של מקלחונים שעוצבה מראש, אך אחרים בוחרים דווקא עיצוב אישי ומזמינים מקלחונים מעוצבים בהזמנה אישית, דבר המבטיח כי אותם מקלחונים מעוצבים יתאימו לסגנון עיצוב בו הם מעוניינים ויתמזגו בהרמוניה עם שאר האביזרים בחדר האמבטיה.

 

מקלחונים מעוצבים במרכז

אם הגיעה השעה לגשת ולבחור מקלחונים, אתם יכולים לרכוש אותם בכל חלקי הארץ, לרבות מקלחונים מעוצבים בשרון, או מקלחונים מעוצבים במרכז.

שימו לב כי בחירת הזכוכית שתהווה חיפוי למקלחת, היא חשובה לאין שעור מבחינה סגנונית, לכן כדאי רגע להיעצר ולחשוב על הזכוכית בה תבחרו.

לכל זכוכית יש את המראה שלה, והיא צריכה להיות פונקציונאלית וכן מעוצבת באופן המייחד אותה.

ישנן זכוכיות שקופות ומאידך זכוכיות אטומות. תפקידכם הוא לבחור את המתאים לצרכים שלכם בכדי ליהנות מאותם מקלחונים אותם תרכשו.

 

לא רק הזכוכית היא זו שתורמת רבות למקלחון להיות מסוגנן ומעוצב אלא גם הפרזול, האלומיניום בו תבחרו, קירות המקלחונים ועוד.

כל בחירה כזו, תתרום לקו העיצוב עליו תמיד חלמתם במקלחת ביתכם, ועל כן חשוב שלא לפסוח על אף אחת מהבחירות.

 

מקלחונים מעוצבים במרכז לבדם לא יצליחו לעצב את כלל חדר האמבטיה, ועל מנת שלא לפגוע בעיצובם ויופיים של המקלחונים אותם רכשתם, חשוב שתקפידו על רכישה של ארונות ומראות אשר יתאימו למקלחון או להיפך.

כל עוד תקפידו על כך, הרי שתצליחו להגשים את חלומכם ואין דבר טוב יותר בחיים מהגשמת חלומות.

שימו לב כי אותם מקלחונים מעוצבים במרכז אשר תרכשו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים אשר יחזיקו מעמד לאורך שנים, ולא יהרסו במהירות.

 

מקלחונים מעוצבים בשרון כי לא צריך יותר מזה

חווית המקלחת נפלאה בפני עצמה אך עם מקלחונים מעוצבים בשרון, או מקלחונים מעוצבים במרכז, חווית המקלחת גדלה שבעתיים.

עצמו לרגע עיניים ונסו לדמיין עצמכם נכנסים להתקלח אחרי יום עבודה ארוך מחוץ לביתכם במקלחת עליה תמיד חלמתם, לא כך אתם מעדיפים שהיא תראה?

אם התשובה שלכם היא חיובית, אל תבזבזו את זמנכם על מחשבות השיפוץ או הבנייה של הבית, הקצו סכום ספציפי למטרה זו והתרשמו ממגוון המקלחונים המוצעים כיום ומוצגים באולמות התצוגה.

דבר אחרון שאל לכם לשכוח הוא להגיע עם מידות מדויקות של המקלחונים על מנת לרכוש מקלחון שיתאים במידות לחלל חדר האמבטיה שלכם.

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים