עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מקלחונים
יצירת קשר

מקלחונים לאמבטיה

גלריית מקלחונים לאמבטיה

 

מקלחונים הפכו בעידן האחרון לפופולאריים מאוד, ואנו עדים למשפחות רבות אשר מעדיפים להתקין מקלחון על פני אותה אמבטיה אשר הייתה מקובלת בעשורים קודמים.

אם בעבר מצאנו מקלחון אשר עוצב בקו סגנוני אחיד והותקן ברוב הבתים בישראל, הרי שכיום אנו יכולים להבחין כי מקלחונים לאמבטיה בשרון או מקלחונים לאמבטיה במרכז, נמכרים בשלל עיצובים מרהיבים אשר מתאימים לכל דרישה סגנונית של עיצוב המותאמת לבעל הדירה.

למקלחונים יתרונות רבים, הם משרתים אותנו הן מבחינת פונקציונאלית וכן ניתן להתאימם לכל גודל חלל הקיים בביתכם.

 

כיצד בוחרים מקלחונים לאמבטיה

הבחירה במקלחון היא משימה שיש להתייחס אליה ברצינות, ואין היא מתחילה ונגמרת רק בבחירת המקלחון והתקנתו, אלא ממשיכה לבחירת הפרזול, הריצוף, ארונות האמבטיה ועוד.

רכישה שמתבצעת באופן מסודר ולא בחטף, לבטח תהיה בסופו דבר משתלמת לכל הדעות.

בין אם הינכם מחפשים מקלחונים לאמבטיה בשרון או מקלחונים לאמבטיה במרכז, כדאי שתבצעו זאת בהתאם לשלבים אלו

 

· הגדירו מראש את התקציב המתאים למטרה – בשלב ראשון עליכם להבין מהו סכום הכסף הכולל שיש באפשרותכם להקצות לשיפוץ, או בניית האמבטיה באופן כללי.

שימו לב, כי הכסף שיש ברשותכם, צריך לכלול את כל הפרמטרים ויש לחלקו באופן הגיוני בין רכישת מקלחונים, רכישת הפרזול, ריצוף,ועוד.

· עיצוב – הגדירו לעצמכם את סגנון העיצוב אותו תרצו בחדר האמבטיה.

מקלחונים לאמבטיה במרכז או מקלחונים לאמבטיה בשרון, מוצעים במיני סגנונות ועיצובים כמו גם גדלים, ואם לא תגיעו לתצוגה עם החלטה מגובשת באשר לסגנון ולגודל אותו מקלחון המתאים לחלל חדר האמבטיה שלכם, תלכו לאיבוד וההחלטה במה לבחור תהיה כמעט בלתי אפשרית.

עליכם לזכור תמיד את המשפט "מרוב דובים לא רואים את היער" וככל שההיצע רב יותר, כך תחוו קושי בכל הקשור אל בחירת המקלחון המתאים לכם מתוך ההיצע הגדול של המקלחונים בקטלוג "מקלחונים לאמבטיה במרכז וקטלוג "מקלחונים לאמבטיה בשרון".

· מידות – בהגיעכם לבחור מקלחונים לאמבטיה בשרון או מקלחונים לאמבטיה במרכז, חשוב להגיע עם מידות מדויקות של שטח החלל.

המקלחון אותו תציבו חייב להיות פרופורציונאלי לשטח החלל, ובמקביל חשוב שיהיה נוח להתקלח בו. אם תגיעו ללא מידות מדויקות ותבחרו מקלחונים על פי טביעת עין בלבד, אתם עלולים לטעות בכך והרכישה לא תותאם לצרכים שלכם.

· היוועצו עם בעלי מקצוע – הדרך המוצלחת לבחור את מבוקשכם, היא להיעזר במקצועיותם וניסיונם הרב של בעלי המקצוע, מהם אתם רוכשים את המקלחון.

בכל אולם תצוגה יש יועצים שישמחו להעניק לכם טיפים והמלצות מהידע אותו צברו במהלך השנים, הקשיבו להם.

 

 

 

מקלחונים לאמבטיה בשרון ובמרכז

אם הינכם מתגוררים במרכז הארץ או בשרון, הקפידו לרכוש מקלחונים בקרבת איזור המגורים שלכם. בצורה זו אם תהיה איתם בשלב מאוחר יותר, יהיה לכם קל ונוח יותר להגיע אל החנות ממנה רכשתם את אותם מקלחונים.

 

 

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים