עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מקלחונים
יצירת קשר

מקלחונים חזיתיים

גלריית מקלחונים חזותיים

 

חלק בלתי נפרד משיפוץ המקלחת שלכם הוא בחירת המקלחון, מדובר במשימה מורכבת אך נעימה. מבחר המקלחונים העומד לרשותכם רחב ועליכם לדעת להתאים את המקלחון הנכון לצרכים הספציפיים שלכם.

 

מקלחונים חזיתיים נחשבים כיום לבחירה המועדפת על רוב הקבלנים והארכיטקטים, זאת מפני שהם תופסים פחות מקום מאשר אמבטיה למשל אך הם גדולים ומעניקים מספיק מרחב גם לאדם גדול במיוחד.

 

פרפקטו – מקלחונים חזיתיים בהתאמה אישית - 077-9309095

 

מקלחונים חזיתיים – המבחר

בזמן הבחירה התחשבו בגיל ובצורכי האנשים המשתמשים במקלחון בעתיד. אנשים מבוגרים וגם ילדים זקוקים למקלחון המאפשר להם תמרון נוח, פתיחה וסגירה של קלה של הדלתות, בטיחות מקסימלית ואטימות מרבית למניעת הצפה.

 

מקלחונים חזיתיים מאפשרים את כל אלו באמצעות התקנה ייחודית של דלתות וקירות הזכוכית של המקלחון על פי צורך ובהתאמה אישית. מקלחונים חזיתיים יכולים להיות בעלי דלת אחת נפתחת או שתיים, בעלי פרופילים דקים או עבים, קירות זכוכית מקיפים או קיר אחד בלבד וכו', הכל בהתאמה אישית למידות המקלחת ולצורכי הלקוח.

 

זול זה לפעמים ביוקר

מקלחונים חזיתיים תוכלו למצוא בקלות ברשתות הגדולות לממכר אביזרי אמבטיה. אלו מצידם מוכרים דגמים ספציפיים במידות מסויימות ובמחירים קבועים. חומרי הגלם אינם בהכרח האיכותיים ביותר ורמת ההתקנה בהתאם.

 

רכישה של מקלחונים חזיתיים בזול עשויה לעלות לכם בהמשך ביוקר. התקלות הצפויות והשכיחות ביותר הן אטימות חלקית בלבד ורטיבות קבועה של המקלחונים. בריחה של פרופילים, הפרדות חלקי המקלחון כך שנוצרת התרופפות בחיזוקים ובחיבורים אל הקיר ועוד כהנה וכהנה תקלות.

 

אל תתפשרו, מקלחונים חזיתיים איכותיים עולים בהתאם אך משרתים אתכם בנאמנות לאורך שנים רבות וכוללים אחריות לטווח ארוך. בחרו בחברה מקצועית לקנייה והתקנה של המקלחון החדש שלכם.

 

 

 

 

פרפקטו – המומחים לעיצוב מקלחונים חזיתיים במרכז ובשרון אנו בחברת פרפקטו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון מוצרי זכוכית ופרזול בהתאמה אישית. ההתמחות שלנו היא הפיכת המשאלה שלכם למציאות קיימת. הביאו את תוכנית השיפוץ או הבנייה של המקלחת שלכם ונסייע לכם לעצב אותה בצורה האופטימאלית והמרהיבה ביותר.

 

פרפקטו הפועלת מזה עשור כמעט מעניקה פתרונות ייחודיים למקלחונים במגוון עבודות זכוכית ופרזול – אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה להתרשם מהמגוון הקיים של ויטרינות, אמבטיות ואמבטיונים, דלתות זכוכית, מקלחונים חזיתיים ואחרים ועוד.

 

 

פרפקטו מקלחונים חזיתיים במרכז – מקלחונים חזיתיים בשרון:

כפר הרא"ה, (אזור עמק חפר, חמש דקות חדרה). חייגו כעת ונציג חברת פרפקטו ישמח לתאם עבורכם פגישה: 077-9309095 או למייל sherut.perfecto@gmail.com

 

 

 

 

 

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים