עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
מעקות
יצירת קשר

מעקות זכוכית

 

מעקות זכוכית - משדרגים את המראה

 

 

הבחירה במעקות זכוכית נעשתה פופולארית מאוד בשנים האחרונות. הסיבה לפופולאריות זו נעוצה בשילוב המנצח של פונקציונאליות בטיחותית ואסתטיות דקורטיבית מרשימה ממנה אי אפשר להתעלם.

 

מעקה- תפקידו

 

 

התפקיד העיקרי של מעקה הוא לאפשר לכל אחד לעלות ולרדת ממפלס זה או אחר בצורה בטוחה. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי המעקה אכן מספק את הבטיחות הנדרשת. רק לאחר מכן יש להסתכל על הפן העיצובי דקורטיבי והחומר ממנו עשוי המעקה. חשוב לקחת בחשבון כי בחירה של חברה שמבצעת התקנה של מעקות זכוכית וסוגים נוספים של מעקות חייבת להיות קפדנית. בעת התקנה חשוב לוודא שההתקנה נעשית בהתאם לכל תקני הבטיחות והאיכות, דבר שיבטיח גימור יסודי ברמה גבוהה מאוד. בנוסף, יש לוודא כי החברה שמתקינה את המעקה מספקת אחריות על עבודת ההתקנה.

 

מעקות זכוכית – כל היתרונות בחומר אחד

 

יש אנשים שבוחרים להתקין בבתיהם מעקות זכוכית ויש אחרים שבוחרים להתקין מעקות בהם שילובים של חומרים שונים, כמו למשל זכוכית ומתכת או זכוכית ועץ. כך או כך המטרה הראשונה חייבת להיות רמה גבוהה של בטיחות.  היתרונות של מעקות זכוכית הם:

  • שקיפות- מעקה זכוכית עשוי מיחידה אחת שקופה דרכה ניתן לראות כל אחד שיורד או עולה במדרגות. דבר זה מוביל ליתרון של קשר עין רציף כאשר הילדים עולים במדרגות וחיות המחמד.
  • אשליית גודל – יש לקחת בחשבון כי זכוכית שקופה ומוארת ולכן לרוב היא מספקת אשליה של חלל גדול יותר או חלל מרווח מאוד ופתוח. אם מתקינים אותה בצד החיצוני של הבית ניתן יהיה לראות את המראה של הנוף, שכן היא שקופה.
  • תחזוקה קלה- בניגוד לחומרים אחרים התחזוקה של מעקות זכוכית פשוטה מאוד ויכולה להיעשות על ידי כל אחד. כל שצריך לעשות על מנת להבטיח שימור של הברק והמראה המרשים של מעקה הזכוכית הוא ניגוב של האבק על ידי מטלית לחה או יבשה.
  • עמידות- מעקה זכוכית עמיד בפני מצבים של קורוזיה ועובש.
  • חוזק- הקונוטציה הראשונה של זכוכית היא התרסקות. דבר זה אינו נכון כאשר מדובר על מעקות זכוכית וזאת משום שהזכוכית של המעקה תמיד תהיה עמידה וחזקה.
יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים