עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
ויטרינות ודלתות
יצירת קשר

ויטרינות לחנות

 

ויטרינות לחנות

 

 

עיצוב של ויטרינות לחנות ולעסק היא מלאכת אומנות ולעיתים נלמדת אפילו במסגרת של לימודי עיצוב במוסדות שונים. ויטרינות מזכוכית לחנויות מאפשרות הצגה של מוצרים, מראה יוקרתי ומושך את העין. במאמר הבא נדון בדרכי העיצוב של ויטרינות זכוכית לחנויות תוך ההבדל הקיים בויטרינות המתאימות לחנויות שונות והחשיבות שבשילוב של ויטרינות בעסקים שונים כמו למשל בעסקי מזון.

 

ויטרינות לחנות תכשיטים

בחנויות שמוכרות תכשיטים קיימות שיטות הצגה מיוחדות ועיצובים ייחודיים של ויטרינות זכוכית. תכשיטים הם מוצרים קטנים שחשוב להדגישם בחלונות הראווה. ברוב המקרים חנויות התכשיטים יבחרו להתמקד במספר קטן של מוצרים על מנת לא להעמיס על עיניו של הלקוח. לרוב, אותם תכשיטים המוצגים בחלון הראווה, מלווים בתאורה מאד ממוקדת ובאמצעים שונים של הגבהה שמאפשרים להציג את התכשיטים במלוא הדרם. כשהתאורה ממוקדת היא גורמת לתכשיטים לזהור יותר ואמצעי ההגבהה מדמים ענידה של תכשיט ומצליחים ליצור אשליית מציאות אשר תמשוך כל עין, במיוחד של לקוחות העוברים על פני החנות ומחפשים אחר תכשיטים.

 

ויטרינות לחנות הלבשה

עיצוב של ויטרינות מזכוכית לחנויות המציעות הלבשה ללקוחותיהן הוא תחום מאד נרחב והגישות אליו רבות ומגוונות. עיצוב קלאסי ישלב בובות ראווה שלבושות בביגוד והנעלה המוצעים בחנות ללא כל דגשים מסוימים. גישות עיצוב מודרניות יותר שואפות לא רק להציג את הביגוד המוצע, אלא גם לתת ללקוח טעימה מאופייה של החנות ושל המוצרים המוצעים בה. עיצוב כזה של ויטרינה משלב אלמנטים שונים בנוסף לבובות הראווה בתנוחות שונות, כמו חול, כדורי ים ושמשיות חוף. כמו כן, בובות ראווה מוצגות בפוזות שונות כדי לדמות אינטראקציה המפיחה חיים בחלון והופכת אותו לתזזיתי וריאלי. גישה נוספת היא עיצוב של ויטרינות בהיעדר בובות ראווה ובשילובי הבגדים המוצעים בצורות אומנותיות יותר, למשל חולצות מכופתרות שתלויות על מעמד העשוי מספרים.

 

ויטרינות לחנות מזון

חנויות המציעות ללקוחותיהן מזון משלבות ויטרינות מזכוכית גם בחלון הראווה וגם בתוך החנות. אותו שימוש בויטרינות מאפשר ללקוחות החנות "לאכול עם העיניים", כך שתצוגת האוכל מושכת יותר והסיכוי למכירה גדל האופן משמעותי. חנויות מזון משתמשות בויטרינות זכוכית ככלי שיווקי לכל דבר ואף כמקום להצגת המבצעים החמים שהן מציעות. כיום חנויות מזון, כגון קונדיטוריות ומאפיות, משקיעות רבות בעיצוב חלונות הראווה וכך הן מושכות לקוחות שעוברים על פני החנות שנפעמים מהריח הממכר של האפייה תוך מבט במוצרי המזון המוצגים להם באופן המגרה את החך.

 

 

כשזה מגיע לויטרינות לחנויות, המעוף, האיכות והניסיון של חברת "פרפקטו" מציעים לכם מוצרים מושלמים שמגיעים עם רמת שירות מאד גבוהה. צרו קשר עוד היום במספר הטלפון 077-9309095!

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים