עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
ויטרינות ודלתות
יצירת קשר

ויטרינות לבית

 

 

 

העיצוב האסתטי עם ויטרינות לבית

 

 

הבחירה של חלקים גדולים בציבור הישראלי להתקין בבתיהם ויטרינות לביתנובעת מהשילוב המושלם שבין פונקציונאליות לבין מראה אסתטי. היכולת של הזכוכית להקנות לבית מראה ייחודי, גם מבפנים וגם מבחוץ, מבטיחה שבהחלט לא מדובר על טרנד זמני, כי אם על בחירה שתהיה רלוונטית גם לעוד שנים רבות.

 

העיצוב האלגנטי

 

 

את הויטרינות ניתן כיום למצוא כמעט בכל מקום – במשרדים, בדירות מגורים, בבתים פרטיים וכמובן בחנויות מכל סוג שהוא (חלונות ראווה). בזכות העיצוב האלגנטי שנעשה מאוד מקובל בבתים ובדירות, מדובר על מראה שונה מאוד לעומת ימים עברו, כאשר היה מקובל לעשות שימוש בסוגים שונים של תריסים.

בעבר, כאשר התריסים היו נפוצים מאוד במרפסות שירות ובמרפסת מרכזית, אין ספק שהמראה היה מחוסר אלגנטיות, בהשוואה לדיור המודרני. לכן, לא מפתיע לגלות שהויטרינות לבית אינן נפוצות אך ורק בבניה חדשה. לא פחות מכך הן מבוקשות בתקופה של שיפוצים וחידושים, כאשר מבקשים להיפטר אחת ולתמיד מהמראה הישן ומעדיפים להעניק לבית עיצוב אלגנטי, מודרני וחדיש.

 

רואים את האור

 

סיבה מרכזית נוספת לבחירה בויטרינה, מלבד תוספת עיצובית, היא התכונה המרכזית של הזכוכית, לרבות זו מהסוג המוחזק (זכוכית מחוסמת). אנו מדברים על התכונה של עבירות לאור, כמובן, ויש לה משמעות שלא ניתן לזלזל בה.

בזכות תכונה זו של כל ויטרינה לבית, נהנים בני הבית והאורחים מאור טבעי שנכנס מן החוץ פנימה. לעומת פתרונות אחרים, כמו תריסים שמעבירים את האור רק בחלקו, כאן מדובר על אור מלא, שמעניק תחושה טובה, אופטימיות ושמחה ולא אפלוליות מדכאת.

אין ספק שגם מבחינת חיסכון יש בכך יתרון חשוב – עם ויטרינה נאה ומשובחת, ניתן לנצל באופן מושלם את כל שעות האור ולהפחית בצריכת החשמל הביתי. דבר זה הולך מצוין עם המגמה הירוקה והחסכונית שהגיע לארץ.

לסיום, נזכיר תכונה חשובה נוספת של ויטרינה אלגנטית. העובדה שמדובר על חומר שקוף, שמצמצם את ההפרדה בין פנים הבית לבין הסביבה החיצונית, מתקבלת אשליה חשובה של פתיחות וגודל. הפתיחות הזו מעניקה לחללים קטנים מראה גדול יותר, שיכול להוסיף נפח משמעותי גם לחללים ולבתים רחבי ידיים.

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים