עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
ויטרינות ודלתות
יצירת קשר

ויטרינות זכוכית

ויטרינות זכוכית

 

הוספת ויטרינות זכוכית בבית ובחנויות, חיפויי זכוכית במטבח ומעקות זכוכית, הפכה פופולארית מאד בשנים האחרונות, זאת תודות לשקיפות הזכוכית המהווה הרגשת קלילות ולא מכבידה על עיצוב הבית. כמו כן, הזכוכית מהווה פתרון מעולה לחללים סגורים שברצוננו להגדיל וליצור בהם אווירה זורמת ופתוחה תוך תחושה של מרחב גדול יותר.

 

אז והיום

 

בעבר נהגו לבנות ויטרינות בבתים ודירות על מנת לחצוץ בין מרפסת לסלון, אך זה בשנים האחרונות לא נעשה שימוש מסוג זה אלא החלו בונים ויטרינות זכוכית (בעיקר בבתים פרטיים ובדירות יוקרה). כיום, אנשים רוצים לשבת בסלון בביתם תוך שהם רואים את החצר שהם מטפחים או המרפסת שמשקיפה על נוף מיוחד. דבר זה לא יתאפשר במידה ויהיו קירות שחוצצים בין החללים המוגדרים ולכן כתחליף קמו ויטרינות זכוכית, שגם חוצצות וגם מאפשרות את השילוב המבוקש. במקרים בהם אנשים אוהבים לקבל אור שמש וחום טבעי הביתה עם הבוקר המפציע ושעות היום, ישברו חלונות עד ליצירת חצי קיר שמעליו תמוקם ויטרינות זכוכית. כך, נצליח להגדיל את הפתח החוצה ולאפשר לאור ולקרני השמש לחדור פנימה. גם בעלי חנויות מעדיפים ויטרינות מזכוכית מרצפה ועד תקרה או מחצי קיר בנוי, מכיוון שהן מעניקות ללקוחות החולפים על פני החנות רושם ראשוני איכותי ואלגנטי מעבר לתחושת המרחב הגדולה. ויטרינות זכוכית לחנויות מהוות כלי יעיל, טוב ושיווקי מאד מכיוון שהן גורמות ללקוחות שעוברים להתפתות, להיכנס ולרכוש בחנות. חברת "פרפקטו" היא חברה המתמחה בייצורם והתקנתם של ויטרינות זכוכית, מעקות זכוכית וחיפויי זכוכית.

 

כל המוצרים של חברת "פרפקטו" מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר ובהתאמה אישית לכל מרחב. מספר הטלפון שלנו הוא: 077-9309095 ואנחנו ממתינים לשיחתכם

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים