עזרה

1. ניווט בעזרת מקלדת

בלחיצה על מקש "TAB” ניתן למצוא את כל קיצורי הדרך בעמוד ולעבור ביניהם. תוך כדי הפעולה, רקע הפריט משתנה בכדי לעזור למשתמש/ת לראות את מיקומו המדויק. בכדי לחזור לפריט קודם, יש להקיש SHIFT+TAB. לחיצה על מקש “ENTER” מעבירה לתוכן הפריט.

 

2. שינוי צבעוניות טקסט

השימוש באופציה של שינוי צבעוניות מאפשרת לשנות את גוון הטקסט והרקע בהתאם לבחירה, וכתוצאה מכך ליצור ניגודיות צבעים גבוהה. (בדפדפנים תומכים תתאפשר בנוסף גם שינוי צבעוניות לכל התמונות באתר בהתאמה)

 

3. גודל הכתב

ישנם שלושה גדלים אפשריים לבחירה: רגיל, בינוני, גדול. גודל הטקסט באתר ישתנה לפי בחירת המשתמש/ת.

4. שכבת עזרה

מצב פעיל של שכבת העזרה מאפשר לקבל תאור קצר על כל האובייקטים באתר.

 

נא לשים לב ! לאחר בחירת השינויים, יש ללחוץ על כפתור "החל שינויים". כפתור זה יפעיל את השינויים שנבחרו. על מנט לבטל את השינויים שנבחרו, יש ללחוץ על כפתור "ביטול נגישות".

 

משוב

במידה ונתקלת בבעיה בנגישות האתר, אנא פנה/י אלינו

באמצעות דואר אלקטרוני בכדי שנוכל לתת את המענה הטוב ביותר לפתרון הבעיה נודה לתיאור מפורט ככל האפשר של תאור הפניה, השארת פרטי הפונה מומלצת בכדי שנוכל ליצור קשר במידה ויתעוררו שאלות בנושא.

סגירה
מערכת נגישות

הצהרת נגישות

מהו אתר נגיש?

25% מהאזרחים/ות בישראל הם/ן בעלי/ות מוגבלויות. התקנות החדשות להנגשת אתרי אינטרנט (לחוק השוויון לאנשים עם מוגבלות) נועדו לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות שונות(כגון עיוורים/ות ומוגבלי/ות ראייה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים/ות להזיז את ידיהם/ן,

אנשים עם הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה, אנשים עם מוגבלויות שמיעה ומוגבלויות אחרות) לגלוש באינטרנט בנוחות מירבית.אתרי אינטרנט נגישים אף מופיעים יותר במנועי החיפוש השונים.

אתר נגיש הוא אתר שבוצעו בו התאמות לפי תקן ישראלי. תקן זה מאמץ את ההנחיות הבינלאומיות לנגישות לתכני אינטרנט, של אירגון ה-W3C העולמי. ומאפשר לבעלי/ות מוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט בנוחות ע"י כלים המסייעים בכך.

אחריות

למרות מאמצינו לפתח נגישות בכל תכני האתר, ייתכן ובמהלך הגלישה יופיעו חלקים שטרם הונגשו. אנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הגדרות הנגישות על מנת לאפשר גישה לתכנים אלה לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאנשים עם מוגבלויות.

להלן קישורים רלוונטיים בנושא נגישות אתרי אינטרנט:

תקנות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות (התאמות נגישות לשירות)

הנגשת אתרי אינטרנט – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות

תקנות הנגישות לשירות – נציבות שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלויות

סגירה
מערכת נגישות

מערכת נגישות האתר

ניווט בעזרת מקלדת
ניווט בעזרת מקלדת:
ערכת צבעים
צבעוניות טקסט:
גודל טקסט
גודל כתב:
שכבת עזרה
שכבת עזרה:
סגור נגישות
חיפויי זכוכית
יצירת קשר

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית

 

 

טרנד גדול ומעניין ביותר שתפס תאוצה בשנים האחרונות בתחום העיצוב הוא הדפסה על זכוכית. אותה אפשרות הדפסה נולדה מפריצת דרך בטכנולוגיה, המאפשרת ייצור של מכונות דפוס משוכללות חדשות. מכונות אלה מדפיסות על זכוכית במגוון רחב של צבעים, כולל לבנים. כיום הדפסה על זכוכית מתאימה לכל חדר בבית ואידיאלית לחדרי שינה, חדרי רחצה ומטבחים.

 

רגע אחד לפני הדפסה על זכוכית

לפני שתחליטו לשלב בביתכם זכוכית מודפסת כדאי שתדעו מספר דברים.

 

  • בעבר ניתן היה רק לחלום על הדפסה על חומרים עדינים ומורכבים כמו הזכוכית, אך כיום ניתן להפוך כל חלום למציאות. בנוסף לתוצאות המדהימות, מדובר על תוצאות מיידיות וללא כל צורך בהמתנה אשר עלולה לארוך שבועות. עובדה זו מאפשרת הדפסות איכותיות שניתן להזמין במקביל לתהליך השיפוץ.
  • הדפסה על זכוכית יוצרת איכויות מרשימות ביותר וניתן לשלבה כמעט בכל עיצוב בבתים ובתי עסק: בתור משטח שולחן בסלון הבית, חיפוי של קירות מטבח בשילוב עם עיצובים וסגנונות שונים, חיפוי של אמבטיות, מחיצות בסלון, בלובי הבניין ובכניסה למרפסות ועוד שימושים רבים אחרים.

 

כיצד עושים זאת

הדפסה על זכוכית הופכת את הזכוכית לפריט אומנותי, יצירת אומנות אמיתית, שניתן לשלבה בבית וליהנות ממנה ומהמראה שלה בכל מבט. הזכוכית עצמה משמשת משטח עבודה עליו מטביעים ציור או הדפסה מסוימת, בדומה להדפסה על בד או קנבס. הדפסה על הזכוכית משלבת יצירה אומנותית עם שאר הפרטים בעיצוב הבית, בדיוק באותה צורה של תליית קנבסים מודפסים על קירות. הבית הופך למקום נעים וביתי בעזרת שילובים של הדפסות על זכוכית. חשוב לדעת כי ברוב המקרים לא נתלה זכוכית מודפסת על הקיר כמו יצירה אומנותית אחרת. יופייה של הזכוכית המודפסת יתבטא יותר והיא תשתלב עם הבית לגמרי אם תעמוד כחפץ בפני עצמה ואף תשמש כמחיצה.

לרוב זכוכית מודפסת היא זכוכית ייחודית שמיוצרת באופן יחידני ולא המוני והיא משמשת לכל חלל ובית באופן אישי ומיוחד. עלויות ההדפסה על זכוכית נקבעות על פי מידת ההדפסה, מחירי הזכוכית בשוק, עובי הזכוכית המודפסת וסוג ההדפסה הרצונית. אנשי מקצוע מומחים שעוסקים בתחום עיצובי זכוכית מזהים את יתרונות הזכוכית המודפסת על פני אחרים. היא מעניקה רושם אקסלוסיבי, ייחודי ויוקרתי לכל מקום בו היא נמצאת ומבלי להכביד עליו ברהיט כבד. זהו אמנם חומר שקוף, אך חזק ועמיד לשחיקה מכל הבחינות.

 

 

מוצרי חברת "פרפקטו" מוצעים ללקוחות החברה באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים חסרי פשרות. צרו קשר עם "פרפקטו" במספר הטלפון: 077-9309095 עוד היום עבור זכוכית המחר שלכם.

יצירת קשר

פרפקטו, חדרה  |  טל': 077-9309095  |  פקס: 077-9330766  | אי-מייל: sherut.perfecto@gmail.com

התמונות באתר זה הן קניינה הרוחני של חברת פרפקטו, וכל שימוש בהן על ידי גורם אחר מהווה הפרת זכויות יוצרים